Administrator nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne, ekonomiczne
  • Zawody: Administrator nieruchomości
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: - Wykształcenie minimum średnie (techniczne lub ekonomiczne)
    - Mile widziane doświadczenie na stanowisku administratora budynku, osiedla
    - Umiejętność sporządzania pism
    - Znajomość tematyki dotyczącej administrowania nieruchomościami
    - Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie.

    Premie i dodatki:
    -premie świąteczne
    -prywatna opieka medyczna

    Zgłoszenia: e-mail:sekretariat@smkolo.pl, telefon: 22 836 40 01.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 100 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Premie i dodatki:

  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)