AKTO Sp.z o.o

  • Brwinów, mazowieckie pow. pruszkowski
  • 5 000-20 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Agent nieruchomości

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Biuro Nieruchomości

Poszukujemy osób na stanowisko agent nieruchomości.

Doświadczenie w branży jest mile widziane, ale nie wymagane. Każda osoba przed przystąpieniem do obowiązków przejdzie szkolenie.

Wynagrodzenie prowizyjne od sfinalizowanych transakcji na poziomie 36% - 52%.

Zakres obowiązków

1. Pozyskiwanie klientów podażowych i popytowych - budowanie własnego portfela (bazy) klientów.

2. Przygotowanie ofert sprzedaży pozyskanych nieruchomości.

3. Prezentowanie nieruchomości klientom.

4. Sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości.

Wymagania

1. Prawo jazdy

2. Zaangażowanie

3. Otwarta komunikacja

4. Wysoka kultura osobista

5. Samodzielność

Oferujemy

1. Wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania

2. Praca na umowę zlecenie lub B2B

3. Stabilność oraz rozwój zawodowy

4. Profesjonalnie wyposażone biuro

5. Wsparcie i przyjazną atmosferę

  • Administratorem danych osobowych jest AKTO Sp.z o.o 05-800 Pruszków Kościelna 2/56, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AKTO Sp.z o.o 05-800 Pruszków Kościelna 2/56, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)