• Koszalin, zachodniopomorskie

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie ,
    I. niezbędne: 1. Pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków ( zgodnie z art. 116 ust. 1 ustawy z 12.03.2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2021 r. poz. 2268): 1. 1) posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych; 2) ukończyła studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej; 3) do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: a) pedagogika, b) pedagogika specjalna, c) politologia, d) polityka społeczna, e) psychologia, f) socjologia, g) nauki o rodzinie; 4) ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków, o których mowa w pkt 3. 2. Obywatelstwo polskie; 3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. 4. Spełnienie obowiązków, o których mowa w art. 21 ust. 2-8 ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich.
    II. Umiejętności\ uprawnienia: 1. Biegła obsługa komputera i programów biurowych. 2. Znajomość zagadnień samorządu terytorialnego. 3.Znajomość przepisów KPA, ustawy o pomocy społecznej oraz zadań realizowanych przez Centrum, w tym regulaminu organizacyjnego i statutu.
    III. Preferowane cechy osobowościowe: 1. Sumienność, dokładność, 2. Umiejętność kontaktów z klientem. 3. Organizacja i umiejętność samodzielnej pracy. 4. Kierowanie się zasadami etyki zawodowej. 5. Kreatywność. 6. Wysoki poziom umiejętności społecznych, w szczególności: 1) komunikacji, 2) asertywnego zachowania, 3) nastawienie na współpracę.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 090 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)