Pracownik socjalny

Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów
  • Zabrze, śląskie

Opiekun

Umowa o pracę

Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów w Zabrzu poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku PRACOWNIK SOCJALNY

Zakres obowiązków:
- współudział w opracowywaniu i realizacji indywidualnych planów wsparcia mieszkańca
- przeprowadzanie wywiadów aktualizacyjnych
- prowadzenie pracy socjalnej na rzecz mieszkańca domu
- udzielanie pomocy w załatwianiu indywidualnych spraw mieszkańców
- dokumentowanie czynności
- praca z osobami przewlekle somatycznie chorymi

Wymagania

- wykształcenie policealne lub wyższe, uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego, zgodnie z ustawą o pomocy społecznej
- praktyczna wiedza na temat metod pracy socjalnej
- obsługa urządzeń biurowych
- komunikatywność
- cierpliwość
- opanowanie

Oferujemy
- praca: poniedziałek - piątek: 7:30-15:30
- stabilne zatrudnienie, wypłata zawsze na czas
- umowa o pracę (początek na umowę zlecenie)

Osoby chętne do podjęcia zatrudnienia proszone są o przesłanie CV na adres @
!!! Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)