Elektromonter instalacji elektrycznych (o)

  • Brzesko, małopolskie pow. brzeski

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie: kierunek elektryk, mechatronik, elektromonter, min. 1 rok doświadczenia na stanowisku: elektryk/ elektromonter/ mechatronik, umiejętność czytania schematów elektrycznych, świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe, dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje krajowe i zagraniczne, bardzo dobra organizacja pracy, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, podesty ruchome, prawo jazdy kat. B, praca w Brzesku oraz delegacje krajowe i zagraniczne od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 ( w przypadku delegacji zapewniony dojazd i zakwaterowanie). Wynagrodzenie od 7 000 zł - 12 000 zł brutto. Kontakt: Proster Sp. z o.o., ul. B. Głowackiego 67, 32-800 Brzesko, wcześniejszy kontakt telefoniczny 693 650 387, CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@proster.net.pl.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 12 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)