Inspektora nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej

  • Lublin, lubelskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Zawody: Inspektor sanitarny
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,dobra organizacja pracy,Umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia wykształcenie wyższe techniczne branży sanitarnej (lub pokrewne)
    Umiejętności pracy w grupie, dobrej organizacji czasu pracy,
    Znajomość przepisów:
    ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2016r., poz. 290 t.j.),
    Uprawnienia w specjalności sanitarnej,
    uprawnienia do kierowania samochodem osobowym prawo jazdy kat. B
    Doświadczenie zawodowe mile widziane: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj i wybuduj, wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, dofinansowanie do karty MultiSport, liczne, wartościowe spotkania integracyjne, praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Miejsce wykonywania pracy:
    Biuro zewnętrzne
    ZDI Sp. z o.o.
    ul. Mełgiewska 9e
    20-209 Lublin
    oraz budowy nadzorowane przez ZDI Sp. z o.o.
    Okolice Lublina
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)