Recepcjonista/ Recepcjonistka

Rado Resort
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Rado Resort w Woli Chorzelowskiej zatrudni osobę na stanowisku: Recepcjonista.
Zakres obowiązków:
· Powitanie i obsługa gości - profesjonalnie, ale co ważne sympatycznie!
· Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych lub osobiście
· Obsługa korespondencji elektronicznej i wprowadzanie rezerwacji do systemu
· Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego przebiegu pracy
· Przeprowadzanie zameldowań i wymeldowań gości, rozliczanie pobytów: przygotowywanie faktur i rachunków dla gości

Wymagania

· Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z gościem
· Wysoka kultura osobista
· Zdolność do pracy zespołowej i samodzielności w wykonywaniu zadań
· Znajomość zasad obsługi gości oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z gośćmi
· Organizacja i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
· Zorientowanie na detale i dbałość o czystość i porządek na recepcji
· Dyspozycyjność do pracy w różnych zmianach, włącznie z weekendami i świętami

Doświadczenie mile widziane.

Więcej informacji pod numerem:
CV można wysyłać pod adres : @
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)