Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.05.2024

Młodszy inspektor nadzoru budowlanego ds. Kontroli i inspekcji w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru bu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Głogowie
  • Głogów, dolnośląskie pow. głogowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca od godziny 7:30 do 15:30 od poniedziałku do piątku

Praca w siedzibie Inspektoratu i poza nią ( teren powiatu głogowskiego). Wykonywanie czynności inspekcyjno-kontrolnych i przeprowadzanie oględzin na terenie powiatu. Pracownik będzie miał kontakt z petentami, dlatego niezbędna jest komunikatywność. Praca przy komputerze. Siedziba Inspektoratu znajduje się na parterze budynku.

  • prowadzenie postępowań administracyjnych wynikających z ustawy Prawo budowlane pozostających w kompetencji i właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego,
  • przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych, postanowień, zaświadczeń oraz pism,
  • działalność inspekcyjno-kontrolna ( przeprowadzanie inspekcji budów, obiektów w trakcie użytkowania, kontrole obowiązkowe- prowadzenie auta służbowego ), prowadzenie postępowań w sprawach katastrof budowlanych,
  • inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego
  • prowadzenie auta służbowego(kontrole na terenie powiatu głogowskiego )

Wymagania

  • wykształcenie: średnie budowlane, architektoniczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • uprawnienia budowlane
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe budowlane, architektoniczne
  • doświadczenia zawodowego w prowadzeniu postepowań administracyjnych

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników