• Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Zaawansowana umiejętność obsługi programu Płatnik i pakietu MS Office, szczególnie Excel. Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień kadrowo-płacowych. Głęboka wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz procedur kadrowo-płacowych. Wysoki poziom samodzielności, odpowiedzialności oraz dyskrecji, zwłaszcza w zarządzaniu danymi pracowniczymi. Zdolność do efektywnego zarządzania czasem, pracy pod presją terminów, zachowując wysoką dokładność. Efektywne planowanie i organizacja pracy, ustalanie priorytetów w dynamicznym środowisku pracy. Kompetencje interpersonalne, zdolność do nawiązywania relacji i pracy w zespole. Doświadczenie z systemem Insert Gratyfikant będzie dodatkowym atutem.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 850 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa zlecenie, umowę o pracę, B2B, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów, pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)