Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Praca - psycholog dziecięcy

  • Kraków, małopolskie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.W związku z dynamicznym rozwojem szukamy psychologa dziecięcego do Poradni w Krakowie

Obowiązki

  • prowadzenie terapii indywidualnej
  • prowadzenie terapii w ramach programu WWR
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami panującymi w poradni standardami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe psychologiczne (magisterskie)
  • przygotowanie pedagogiczne
  • doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi
  • stosowanie się do zasad etyki zawodu
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (w ramach umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się palcówce terapeutyczno-edukacyjnej
  • jasny system wynagrodzeń
  • przyjazną atmosferę