• Kalisz, wielkopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym 3 zmianowym.

    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Konkurencyjne wynagrodzenie
    Dodatki za pracę zmianową
    Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy
    Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia
    Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT
    Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca
    Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali
    Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
    Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe
    Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców
    Program poleceń pracowniczych
    Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień
    Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
    Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)