Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Sekretarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Sekretarka (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania:
    - Prowadzenie sekretariatu Dyrektora DPS

    - wykształcenie: średnie ogólnokształcące;
    - doświadczenie zawodowe: 1 rok;
    - doświadczenie w pracy w jednostce budżetowej;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    [Zgłoszenia: Tel: 22 6596061, email: sekretariat@dpsdickensa.waw.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat do 20%,
    + dodatek motywacyjny po przepracowaniu co najmniej 3 miesięcy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP