• Bielsko-Biała, śląskie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: opiekun osoby starszej i niepełnosprawn.
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie (kierunek bez znaczenia), posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu: pielęgniarki, ratownika medycznego, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekuna w domu pomocy społecznej, opiekuna medycznego, opiekuna osoby starszej, opiekunki środowiskowej lub innego pokrewnego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć usługi opiekuńcze LUB kurs, szkolenie (min. 30 godzinne) w zakresie podstawowych umiejętności koniecznych do sprawowania opieki nad osobami starszymi bądź niepełnosprawnymi,

    ORAZ posiadanie obywatelstwa polskiego, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów (profesjonalizm i odpowiedzialność w działaniu), umiejętność planowania pracy, operatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, współpracy z klientem, pracy w zespole, komunikatywność, empatia. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi, niepełnosprawnymi, posiadania książeczki sanepidowskiej lub gotowość jej wyrobienia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 290 do 4 390 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe + premia regulaminowa 10% z wynagrodzenia zasadniczego
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)