Asystentka Działu Umów

HRK S.A.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki ds. Umów.

Zakres obowiązków:

Sporządzanie dokumentów/umów z wykorzystaniem wzorców
Analiza dokumentów, sporządzanie notatek
Prowadzenie korespondencji elektronicznej (wewnętrznej i zewnętrznej)
Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z Klientami
Bieżąca współpraca z Działami Firmy

Wymagania

Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów
Bardzo dobra znajomość pakietu Office i biegłe posługiwanie się edytorem tekstu
Umiejętności i zdolności interpersonalne
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z umowami

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie lub B2B (w zależności od preferencji)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy
Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, wsparcie zaangażowanego zespołu i bardzo dobrą atmosferę pracy
Benefity
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)