Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Starszy referent Kancelarii Ogólnej Zespołu ds. Obsługi w Placówce Straży Granicznej w Jeleniej Górz

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
  • Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30; - budynek nie jest przystosowany do osób niepełnosprawnych; - budynek nie posiada windy; - narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, niszczarka, telefon

  • przyjmowanie, ewidencjonowanie, przechowywanie, udostępnianie, powielanie i wysyłanie dokumentów w celu zapewnienia właściwego obiegu informacji;
  • prowadzenie trwałych i pomocniczych urządzeń ewidencyjnych w celu prawidłowego funkcjonowania jednostki organizacyjnej;
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym stanem formalnym wytwarzania i obiegu dokumentów w celu prawidłowego ich wykonania;
  • kompletowanie dokumentów oraz przygotowywanie akt celem przekazania do właściwego archiwum.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • dokładność, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność;
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej;
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy;
  • znajomość technik biurowych.
  • „W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • przeszkolenie z ochrony informacji niejawnych;
  • poświadczenie bezpieczeństwa;
  • czytelny charakter pisma ręcznego;
  • grzeczność, uprzejmość, otwarty stosunek do petenta, asertywność.
  • doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników