Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Asystent Pracownia Badań Chemicznych w Zakładzie Higieny Weterynaryjnej w Warszawie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Siedlcach
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca laboratoryjna,

- w miarę potrzeb wyjazdy służbowe w celach szkoleniowych,

- kontakt ze szkodliwymi czynnikami chemicznymi,

- praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych,

- obsługa sprzętu laboratoryjnego,

- praca w godzinach 8.15-16.15,

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- umiarkowany wysiłek fizyczny,

- hałas nie przekraczający NDN,

- budynek ZHW w Warszawie przy ul. Lechickiej 21, w którym znajduje się pracownia laboratoryjna jest częściowo dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych - winda przy schodach wejściowych,

- Pracownia Badań Chemicznych zlokalizowana jest na II pietrze,

- wewnątrz budynku brak jest windy i podjazdów,

- pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

  • Przyjmuje i ocenia próbki dostarczone do Pracowni, przygotowuje próbki do badań, wykonuje badania, opracowje, raportuje, zatwierdza wyniki, generuje i autoryzuje sprawozdania z badań zgodnie z trybem ustalonym w Systemie Zarządzania Jakością.
  • Realizuje program potwierdzania ważności wyników.
  • Współuczestniczy w procesie walidacji/weryfkacji metod badawczych.
  • Prowadzi na bieżąco zapisy dotyczące wykonywanych badań.
  • Uczestniczy w przygotowaniu zapotrzebowania na sprzęt, odczynniki i materiały niezbędne do wykonywania badań w Pracowni.
  • Sprawdza wyposażenie stosowane przy wykonywaniu badań i prowadzi zapisy z wykonywanych sprawdzeń.
  • Przygotowyje dane do sporządzania sprawozdań z liczby wykonanych badań w Pracowni.
  • Przygotowuje materiały i odczynniki niezbędne do wykonania badania.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej (chemiczne, biologiczne, zootechniczne, technologia żywności i żywienia, rolnicze, analityczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne)
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w laboratorium
  • znajomość technik laboratoryjnych stosowanych w Laboratorium
  • znajomość obsługi wyposażenia laboratoryjnego
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • w przypadku lekarza weterynarii - prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w laboratorium chemicznym
  • znajomość normy PN-EN ISO 17025 i umiejętność jej wykorzystania w laboratorium
  • umiejetność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, samodzielność

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Możliwość skorzystania z niskoprocentowej pożyczki mieszkaniowej
  • Wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej
  • Dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Nagrody jubileuszowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw."trzynastka")
  • Możliwość dofinansowania do zakupu okularów korekcyjnych