Krstudio Sp. z o.o. Sp.k.

Konstruktor meblowy

  • Kraków, małopolskie

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Krstudio od wielu lat zajmuje się produkcją mebli na zamówienie, prężnie rozwijając zakres świadczonych usług. Obsługujemy zarówno klientów komercyjnych rożnych branż jak i klientów indywidualnych. Naszym celem jest dostarczyć kompleksową usługę wyposażenia wnętrz, wnosząc przy tym dobrą jakość, ciekawe pomysły i duże zaangażowanie w każdy realizowany projekt.

Posiadamy własny zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesny park maszynowy. W procesie produkcji korzystamy wyłącznie z sprawdzonych materiałów oraz dostawców innych branż dzięki czemu staramy się sprawić by nasza oferta była kompleksowa oraz spełniała wysokie standardy jakości.

Najcenniejszą wartością firmy są jednak ludzie. Profesjonalny zespół składający się z doświadczonych fachowców w swoich dziedzinach zadba o każdy szczegół na poszczególnych etapach współpracy.

Firma meblarska zatrudni osobę na stanowisko : Technolog Konstruktor Mebli

Zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej – rysunki złożeniowe, wykonawcze, instrukcje montażu,

  • przygotowywanie arkuszy rozkroju materiału,

  • dobór okuć,

  • przygotowanie programów wykonawczych dla maszyn CNC,

  • wykonywanie pomiarów, wizje lokalne w miejscach montażu mebli oraz doradztwo techniczne,

Wymagania

  • znajomość oprogramowania AutoCAD,

  • znajomość oprogramowania TOP SOLID – wymóg konieczny ,

  • umiejętność budowania dobrych relacji ze współpracownikami,

  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,

  • rzetelność i odpowiedzialność,

  • prawo jazdy kat.B ,

Oferujemy

  • umowa o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych,

  • pracę przy ciekawych projektach,

  • opieka medyczna Enel- Med

  • Administratorem danych osobowych jest Krstudio Sp. z o.o. Sp.k. 31-587 Kraków Na Załęczu, 1, NIP: 6751487276. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krstudio Sp. z o.o. Sp.k. 31-587 Kraków Na Załęczu, 1, NIP: 6751487276 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)