Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Operator

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie, przeglądanie i edytowanie zamówień sprzedaży i zakupu.
  • Sprawdzanie umów stron trzecich i umiejętność identyfikowania potencjalnych obszarów ryzyka
  • Zapoznaj się z międzynarodową sprzedażą towarów i najnowszą wersją Incoterms 2020.
  • Przygotowywanie instrukcji dokumentacji..
  • Monitorowanie operacji załadunku i rozładunku i miej świadomość możliwych konsekwencji przestoju/strat wyjściowych.
  • Terminowe wprowadzanie danych do nowo wdrożonego systemu ERP.
  • Śledzenie monitorowania zapasów i aktualizowanie zapisów monitorowania zapasów.
  • Weryfikowanie faktur przychodzących pod kątem prawidłowości kosztów i w stosownych przypadkach wyślij prośby o płatność.
  • Raportowanie do Szefa Ops.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu logistyki kolejowej i drogowej.
  • Wiedza z zakresu kontenerów i transportu morskiego
  • Umiejętność kreatywnego myślenia, burza mózgów z zespołem w celu znalezienia rozwiązań w krótkim czasie
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem, pracą pod presją, pod presją terminów i elastycznymi godzinami pracy (w tym poza normalnymi godzinami pracy)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Pozytywne, przedsiębiorcze nastawienie
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniającego się otoczenia i trudnych warunków rynkowych
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Praktyczna znajomość systemów ERP
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 / C1 / C2

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Benefity (opieka medyczna)
  • Praca w centrum Warszawy
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.