• Gdańsk, pomorskie

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: doświadczenie w pracach izolacyjnych/blacharskich. Znajomość różnych technik izolacyjnych. Umiejętność czytania rysunku technicznego.
    Dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie. Umiejętność pracy w zespole. Umiejętności manualne. Mile widziana znajomość urządzeń CNC, pras krawędziowych, wykrawarek, gilotyn. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B. Możliwość przyuczenia do obsługi maszyn CNC, rozwój zawodowy i perspektywa awansu. System motywacyjny, program wdrożeniowy, narzędzia pracy. Dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dofinansowanie karty Multisport. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie. Paczki/bony świąteczne. Inicjatywy dobroczynne (zbiórki, akcje rowerowe). Bezpłatny parking dla pracowników.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 28 dni temu)