• Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Kucharz*
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Inne wymagania: okres zatrudnienia: 08.04.2024 - 30.09.2024 - z możliwością przedłużenia na umowa o pracę. Dwie zmiany - inna zmianowość do uzgodnienia z potencjalnym pracownikiem, praca w dni wolne. Umiejętność pracy w grupie, doświadczenie zawodowe, podzielność uwagi, dokładność,sumienność, autentyczna pasja związana z przygotowaniem potraw, kreatywność, dokładna organizacja pracy własnej, wyczucie estetyki, zmysł smaku, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, predyspozycje dobra sprawność fizyczna i koordynacja, dobry stan zdrowia, sprawność manualna

    zasadnicza szkoła zawodowa lub średnia szkoła zawodowa, kierunek: gastronomiczny, specjalizacja: kucharz lub pokrewna specjalizacja
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 35 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodznia brutto: 30,00 zł - 35,000 zł za godzinę,
    okres zatrudnienia: 08.04.2024 - 30.09.2024 - z możliwością przedłużenia na umowę o pracę. Dwie zmiany - inna zmianowość do uzgodnienia z potencjalnym pracownikiem, praca w dni wolne
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)