Operator wózka widłowego

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: Operator wózka widłowego
  • Inne wymagania: Oczekujemy: Uprawnień do jazdy wózkami widłowymi, samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy, znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem. Pracę ciekawą i pełną wyzwań w stabilnej, rozwijającej się firmie, pracę w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju, pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: Praca w systemie II zmianowym w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, Kontakt telefoniczny - 089 644 92 11 - Zadroga-Maliszewska Michalina lub osobisty SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Ostródzka 54 14-200 Iława lub rekrutacja.logistic@szynaka.pl Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)