Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik umysłowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
  • Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B; komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Obowiązki:
    1. Prace fizyczne na terenie cmentarza.
    2. Prace porządkowe.
    3. Prace organizacyjno-pogrzebowe.

    Praca w godz. 7.00-15.00.

    [Kontakt: osobisty; e-mail: kancelaria@cmentarz-brodnowski.pl, tel. 690 464 756]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia,
    + premia świąteczna,
    + wyżywienie w okresie zimowym.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP