Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024

Operator żurawia kołowego (samojezdnego)

  • Katowice, śląskie

Operator maszyn budowlanych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C,Uczciwość,Punktualność,Umiejętność pracy w zespole,Dyspozycyjność,Chęć do pracy
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie min. 1 rok w obsłudze żurawi samojezdnych. Posiadanie wymaganych uprawnień UDT do obsługi żurawi samojezdnych II Ż bez ograniczeń. Mile widziane Prawo jazdy kat. C+E. Dbałość o powierzone mienie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 7000 zł/brutto. Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej, adekwatnie do umiejętności i doświadczenia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP