Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Starszy inspektor ds. rozliczeń finansowych

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca administracyjno-biurowa,
  • Praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy,
  • Praca w wymuszonej pozycji ciała,
  • Praca przy oświetleniu mieszanym,
  • Opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie Komendy Stołecznej Policji:
  • Prowadzi ewidencję poleceń krajowych podróży służbowych policjantów i pracowników komórek i jednostek organizacyjnych KSP,
  • Rozlicza koszty zagranicznych podróży służbowych pracowników i policjantów komórek i jednostek organizacyjnych Komendy Stołecznej Policji oraz policjantów odbywających staż adaptacyjny,
  • Prowadzi ewidencje pobieranych z Kasy KSP zaliczek na wyjazdy służbowe,
  • Przygotowuje do zatwierdzenia należności finansowe z tytułu zwrotu kosztów dojazdu do służby dla policjantów,
  • Sporządza zestwienia z rozliczonych kosztów podróży służbowych,
  • Prowadzi ewidencję wydawania i zdawania druków ścisłego zarachowania KP oraz czeków bankowych,
  • Przygotowuje dokumentacje spraw ostatecznie zakończonych,

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego : co najmniej 1,5 roku w obszarze rachunkowości,
  • Znajomość ustaw: o rachunkowości w zakresie przepisów ogólnych; o finansach publicznych w zakresie przepisów ogólnych; o Policji w zakresie obowiązków i praw policjanta, mieszkań funkcjonariuszy Policji; Akty wykonawcze do Ustawy o Policji: - w sprawie należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej; w sprawie wysokości, warunków i trybu przyznawania policjantom należności za podróże służbowe i przeniesienia.
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Umiejętność: stosowania prawa, pracy w zespole
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 roku do dnia 31 lipca 1990 roku pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 roku o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 roku lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 roku
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne
  • doświadczenia zawodowego w jednostkach sektora finansów publicznych,

Oferujemy

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dobra lokalizacja
  • Benefity płacowe: dodatkowe wynagrodzenie (tzw. 13tka), nagrody uznaniowe za wyniki i osiągnięcia, dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia), nagrody jubileuszowe,
  • Stojaki na rowery na terenie urzędu,
  • Stołówka pracownicza,
  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie,
  • Finansowanie działalności kulturalno-oświatowej w postaci biletów na imprezy artystyczne, kulturalne i oświatowe.