Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Technik/operator maszyn

  • Gromadka, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Cześć, mam na imię Izabela. Patrzysz właśnie na ofertę pracy w nowej firmie, która może się stać Twoją świetną drogą do rozwoju i awansów. Jest to praca w zautomatyzowanej firmie, w której wiedza techniczna jest niezbędna, a komputer jest twoim przyjacielem, nie wrogiem, ponieważ będziesz go obsługiwał w pracy do prowadzenia prac na maszynach/liniach dużych gabarytów. Jeśli masz wykształcenie techniczne i jesteś świeżo po takiej szkole bądź masz doświadczenie techniczne to właśnie masz możliwość rozwinięcia swoich możliwości i dzielenia się swoją wiedzą. Zapoznasz się z pracą od samego początku dzięki szkoleniom wewnętrznym. Praca obecnie jest na jedną zmianę, ale w charakterze zmian w przyszłości na zmianową.

Aplikuj już dziś wraz z pomocą swojego CV, aby pokazać nam Twoją wiedzę techniczną. Pospiesz się, bo miejsca co prawda jeszcze są, ale ubywa ich na każdym kroku.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych za pomocą komputera
  • wypełnianie odpowiednich dokumentów i raportów
  • podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych w razie awarii, jeśli zajdzie potrzeba
  • wsparcie w procesach rozwojowych firmy
  • udział w regularnym usprawnieniu procesów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenia o charakterze mechanicznym, technicznym, i pokrewne lub doświadczenie w podanych kierunkach
  • samodzielnego dojazdu do miejsca pracy
  • otwartości na wdrażanie usprawnień
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej wraz z rozwojem firmy

Oferujemy

  • pełne przeszkolenie do pracy
  • umowę o pracę tymczasową na start z realną możliwością przejścia w struktury firmy
  • pracę obecnie na jedną zmianę, ale to się zmieni wraz z rozwojem firmy
  • realne możliwości rozwoju
  • dofinansowanie dojazdów do pracy, a w przyszłości zorganizowany dojazd do pracy
  • dodatkowe benefity
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.