Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Bampton Sp. z o.o.

Elektryk Utrzymania Ruchu

  • Skoczów, śląskie pow. cieszyński

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Firma Bampton Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego holdingu. Na polskim rynku funkcjonujemy już od ponad 20 lat. Naszym zadaniem jest produkcja mebli z drewna oraz wytwarzanie komponentów drewnianych dla naszych klientów.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk

Zakres obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie elektrycznym;
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń;
  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych;
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań;
  • Uczestniczenie w działaniach 5S, TPM;
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi;

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) elektryk;
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu, również możliwość przyuczenia;
  • Wiedza z zakresu elektryki, podstaw automatyki;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów);
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 KV;

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
  • Grupowe ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Plan emerytalny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Karty MultiSport
  • Administratorem danych osobowych jest Bampton Sp. z o.o. 43-430 ul. Krzywa 1 Skoczów, NIP: 525-276-65-66. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV
    na adres rekrutacja@bampton.pl podając w tytule „Elektryk"

    Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przesłanym CV na potrzeby rekrutacji przeprowadzonej na stanowisko Automatyk w Bampton Sp. z. o.o. (zgoda w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami