Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
TABUD

Robotnik budowlany

  • Buczkowice, śląskie pow. bielski
  • 20-30 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy firmą inżynieryjno-budowlaną powstałą w 1996 roku. Zatrudniamy pracowników o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym, dającym gwarancję fachowego i terminowego wykonania robót.

Właściciele firmy posiadają uprawnienia do prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych oraz instalacyjnych.

Przy realizacji zadań kierujemy się obowiązującymi Polskimi Normami, niezbędnymi przepisami, sztuką budowlaną oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej, zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Robotnik budowlany - prace związane z budową sieci zewnętrznych ( kanalizacja, wodociągi, itp)

Zakres obowiązków

  • Roboty związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociagowej,itp.

Wymagania

  • mile widziana osoba z doświadczeniem pracy na budowie
  • zatrudnimy również osoby chętne do przyuczenia
  • przestrzeganie zasad BHP
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku, na terenie Bielska-Białej i okolic
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • stabilne zatrudnienie
  • Administratorem danych osobowych jest:
    P.P.U.H. "TABUD" S.C., A. Zając, T. Zając, 43-374 Buczkowice, ul. Lipowska 1049, NIP: 937-12-65-140
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: P.P.U.H. "TABUD" S.C., A. Zając, T. Zając, 43-374 Buczkowice, ul. Lipowska 1049, NIP: 937-12-65-140zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.