Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Kontroler Jakości

  • Gdynia, pomorskie

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Grupa Marion. Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną specjalizującą się głównie w produkcji preparatów do włosów oraz produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. W Marion pracują eksperci, którzy na co dzień tworzą i troszczą się o zachowanie standardów produkowanych kosmetyków, prowadząc działania naukowo - badawcze, kontrolne i badania mikrobiologiczne oraz produkcyjne. Realizujemy również projekty z zakresu private label.

Do działu kontroli jakości poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

PRACUJĄC Z NAMI, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:

  • dopuszczenie stanowisk do pracy pod kątem jakościowym
  • kontrolę toku produkcji
  • kontrolę półwyrobu oraz wyrobu gotowego
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad higienicznych przez pracowników
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz wdrażanie nowych rozwiązań do realizacji

Wymagania

TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • posiadasz min. wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne / towaroznawstwo / pokrewne
  • jesteś otwarty / a do pracy w systemie trzyzmianowym - warunek konieczny
  • potrafisz pracować w grupie, ale i samodzielnie
  • wyróżniasz się dokładnością, asertywnością i systematycznością
  • umiesz bardzo dobrze zarządzać sobą w czasie (organizacja pracy własnej, planowanie i ustalanie priorytetów)
  • dobrze znasz MS Office oraz obsługę komputera
  • posiadasz doświadczenie na stanowisku Kontrolera Jakości – mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta Medicover Sport, prywatną opiekę medyczną)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • program poleceń pracowników
  • dodatkowe benefity (wyprawka dla młodych rodziców, paczki świąteczne)
  • Administratorem danych osobowych jest MARION Sp. z o.o. 81-571 Gdynia Chwaszczyńska 131a, NIP: 9581394151. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARION Sp. z o.o. 81-571 Gdynia Chwaszczyńska 131a, NIP: 9581394151 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.