Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
ZRE Katowice

Monter remontu turbin

  • Warszawa, mazowieckie

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

7/24/WM

Obowiązki

  • wykonywanie prac montersko – ślusarskich związanych z remontami, modernizacjami i montażami turbin, urządzeń i instalacji pomocniczych w przemyśle energetycznym, remont armatury, remont/modernizacja rurociągów
  • modyfikacje, naprawy za pomocą elektronarzędzi, szlifierek, wiertarek, itp.
  • pomiary wielkości geometrycznych (np. suwmiarką, średnicówką, itp.).

Wymagania

  • obsługa podstawowych elektronarzędzi i przyrządów pomiarowych,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy czasowej w delegacji,
  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E gr. 2 (uprawnienia energetyczne),
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownika,
  • współpraca z profesjonalnym zespołem,
  • praca na dwie zmiany 06:30-14:30; 14:00-22:00,
  • możliwość wyjazdów na kontrakty zagraniczne,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do Karty MultiSport, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.

  • Aplikuj za pomocą formularza.