Specjalista it ds. zabezpieczeń

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • Inne wymagania: Doświadczenie w obszarze IT oraz bezpieczeństwie teleinformatycznym
    Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyka, bezpieczeństwo teleinformatyczne
    Poparta doświadczeniem wiedza z obszaru analizy incydentów bezpieczeństwa sieci, systemów operacyjnych, baz danych oraz aplikacji
    Praktyczna znajomość mechanizmów zabezpieczeń systemów operacyjnych Windows/Linux
    Znajomość norm i przepisów prawa z obszaru ochrony i bezpieczeństwa informacji
    Umiejętność analizy logów zdarzeń bezpieczeństwa
    Znajomość popularnych ataków na aplikacje, systemy, sieci i sposoby przeciwdziałania
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 300 do 11 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)