Specjalista ds. sprzedaży

Ziemann Home Decor
  • Poznań, wielkopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

ZIEMANN HOME DÉCOR

Producent mebli z drewna

W związku z rozwojem firmy w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

(praca stacjonarna)

Miejsce pracy: Poznań, Galeria Polskie Meble

Główne zadania:

- Utrzymywanie standardu ekspozycji i aranżacji salonu;

- Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta;

- Kompleksowe doradztwo klientom w zakresie oferowanych mebli i dodatków;

- Przyjmowanie i koordynowanie procesu zamówień mebli oraz terminów ich realizacji.

Wymagania

- Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta;

- Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych;

- Zaangażowania i inicjatywy;

- Zorientowane na klienta, jego potrzeby i oczekiwania;

- Znajomość obsługi komputera;

- Znajomość branży meblowej i zainteresowanie wyposażeniem wnętrz będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Umowę o pracę.

- Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

- Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)