Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Konsultant Centrum Kontaktu w Wydawnictwie

ACTIO HR Sp. z. o. o.
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Centrum Kontaktu

Miejsce Pracy: Palio Office Park A, Gdańsk, (lub zdalnie - po okresie próbnym)

Opis stanowiska:
• Udzielanie informacji dotyczących asortymentu firmy,
• Kontakt telefoniczny z Klientami, zarówno połączenia przychodzące jak i wychodzące,
• Dbanie o pozytywne relacje ze stałymi Klientami,
• Przeprowadzanie badań ankietowych,
• Umawianie spotkań,
• Prezentowanie oferty firmy,
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 8-16 i 11-19,

Od Kandydatów wymagamy
• Minimum średniego wykształcenia,
• Samodzielności i komunikatywności oraz swobody w kontakcie telefonicznym,
• Nienagannej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej,
• Poprawnego posługiwania się językiem polskim zarówno w mowie jak i piśmie,
• Bardzo dobrej obsługi komputera,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym 3 miesiące,
• Pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
• Jasno określoną ścieżkę rozwoju: możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia już po okresie próbnym.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres @

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowiązkowo „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KCK/03/24 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem
2. .” 2. dobrowolnie „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554