Kasjer, pracownik sklepu ZM Somianka

Zakłady Mięsne Somianka
  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Handlowiec

Umowa o pracę

O nas

Zakłady Mięsne Somianka to Firma rodzinna z polskim kapitałem. Powstała w roku 1992. w miejscowości Somianka. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie mięsnym, prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego, wprowadzając na polski rynek wysokiej jakości wędliny, kiełbasy, boczki oraz wyroby podrobowe. Dodatkowym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest działalność usługowa i handlowa w zakresie sprzedaży detalicznej, prowadzonej w sieci własnych sklepów o profilu ogólnospożywczym. Obecnie mamy 38 sklepów w 29 miejscowościach.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujmy do swojego zespołu Pracownika do sklepu w Czosnowie.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę

Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb w zależności od sytuacji kadrowej sklepu

Profesjonalne wdrożenie i wsparcie

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Bony na Święta

Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

Comiesięczną premię uzależnioną od wyników sklepu na które masz wpływ

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Spotkania integracyjne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

MILE WIDZIANE:

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Doświadczenie pracy w handlu detalicznym.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)