Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Domino Polska Sp. z o. o.

OPERATOR Tokarek CNC

  • Gniezno, wielkopolskie pow. gnieźnieński

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Domino Polska Sp. z o.o. (nr rejestru 5070) agencja pracy i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR TOKAREK CNC

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie: tokarki, tokarko-frezarki (Tokarz);
  • Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
  • Korygowanie narzędzi oraz parametrów obróbczych;
  • Wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
  • Nadzór nad przebiegiem procesu;
  • Współpraca z technologami/programistami.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC;
  • Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

Oferujemy

  • Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Domino Polska Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135) oraz na ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Domino Polska Sp. z o.o.. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 5070.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domino Polska Sp. z o. o. 61-819 Poznań Taczaka 24, NIP: 7781455241 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.