Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Lontex Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. reklam PPC

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Specjalista ds. reklamy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Szukamy do zespołu specjalisty/ki ds. reklamy internetowej z doświadczeniem. Jeśli chcesz brać udział w rozwoju sprzedaży internetowej produktów z szerokiej oferty naszej firmy, zgłoś się!

Zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i optymalizacja kampanii reklamowych w Google ADS oraz Facebook na runku rodzimym oraz rynkach zagranicznych,
  • Konfiguracja techniczna kampanii z uwzględnieniem narzędzi typu Google Analytics, Google Merchant Center itp.
  • Analiza efektywności prowadzonych kampanii,
  • Sugerowanie budżetów i kreacji kampanii,
  • Śledzenie aktualnych trendów rynkowych oraz działań reklamowych konkurencji,

Wymagania

  • Dobrej znajomości Excel, systemów reklamowych Google i Facebook,
  • Doświadczenia i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Kreatywności i aktywności,
  • Otwartości i chęci rozwoju,
  • Sumienności

Oferujemy

  • Choć wiek nie ma dla nas znaczenia, nie skłamiemy, jeśli użyjemy najbardziej wyświechtanego zdania: „pracę w młodym i przyjaznym zespole” ;) A ponadto: możliwość rozwoju w rozwijającym się dziale, naszą otwartość na nieszablonowe pomysły i brak pracy pod presją czasu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Owoce w pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest LONTEX Group Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Ligocka 55, NIP: 6521723017. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LONTEX Group Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Ligocka 55, NIP: 6521723017 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.