Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Operator linii rozlewniczej

  • Kamieńsk, łódzkie pow. radomszczański

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

operator linii rozlewniczej

BEWA Sp. z o.o.

BEWA Sp. z o.o. jeden z liderów w produkcji wody, napojów i soków

poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR LINII ROZLEWNICZEJ
Miejsce pracy: Ruszczyn – obok miejscowości Piaski i Kleszczów

(pow. radomszczański, woj. łódzkie)

Zakres obowiązków

  • Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi w fabryce lub innym zakładzie produkcyjnym

  • Wykonywanie codziennych czynności związanych z uruchamianiem, regulacją i zabezpieczaniem maszyn produkcyjnych

  • Monitorowanie pracy maszyn, identyfikacja ewentualnych problemów i awarii oraz zgłaszanie ich do odpowiednich służb technicznych

  • Wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych i remontowych maszyn, takich jak czyszczenie, smarowanie, wymiana zużytych części

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów, sprawdzanie ich zgodności z określonymi standardami i specyfikacjami

  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz wokół maszyn produkcyjnych

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy i procedur obowiązujących w zakładzie produkcyjnym

  • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z uruchamianiem i pracą na maszynach produkcyjnych

  • Współpraca z innymi pracownikami fabryki w celu osiągnięcia efektywności i wydajności produkcji

Wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (obycie z linią produkcyjną, maszynami, planem produkcyjnym)

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym/systemie 4 - brygadowym

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

Mile widziane

  • umiejętność obsługi panelu sterującego maszyn produkcyjnych

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przejrzysty system wynagrodzeń

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • adaptację na stanowisku pracy oraz praktyczne instruktaże

  • bogaty pakiet benefitów, np. multisport

  • opieka medyczne finansowana z funduszu pracodawcy,

  • paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej, wycieczki integracyjne,

  • dofinansowanie dojazdu do pracy

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • program poleć pracowniczych
  • Administratorem danych jest Bewa Sp. z o.o. (Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Bewa Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)."

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).