Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
  • Belgia zagranica

Brukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Aktualnie poszukujemy zmotywowanych pracownikow na stanowisko
Pracownik drogowy/brukarz
Miejsce zatrudnienia: Aarschot (Belgia)

Brukarz

Obowiązki

Zakres obowiązków
- Prace związane z układaniem nawierzchni (układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży betonowych)
- Wykonywanie wykopów, wierceń i innych prac pomocniczych związanych z układaniem nawierzchni
- Wykonywanie wykopów przy użyciu dźwigu
- Podłączanie kanalizacji
- Montaż wpustów
- Instalowanie bortnic i rynien
- Wykonywanie ogólnych prac związanych z budową dróg

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B
- praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (jeśli jest to zespół, 1 lub 2 osoby powinny mieć dobrą znajomość angielskiego/niemieckiego)
- posiadasz certyfikat VCA lub chcesz go zdobyć

Oferujemy

- wynagrodzenie od 16,302 do 20,00 euro brutto/h
- dodatki budowlane, wynagrodzenie za urlop, wynagrodzenie za 13 miesiąc, pogoda ...
- Kontrakt belgijski z opcją stałego zatrudnienia po okresie przejściowym, bezpośrednio u klienta
- Min. 40 godzin tygodniowo
- Zapewnione zakwaterowanie: 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie). Domy znajdują się ok. 20-30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy
- Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień
- Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
- Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
- Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy

osoby zainteresowane oraz spełniające w.w wymagania prosimy o przesłanie aktualnego cv w języku polskim lub angielskim