• Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe w pracach budowlanych, istnieje także możliwość przyuczenia, predyspozycje zdrowotne do pracy na wysokości pow. 3m.
    Miejsce wykonywania pracy: głównie teren województwa małopolskiego i śląskiego - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy z bazy firmy w Wilczkowicach, wyjazdy około 7:00.
    Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie jako okres próbny (do 2 miesięcy), kolejna umowa o pracę na czas określony / nieokreślony. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności zawodowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)