• Gdańsk, pomorskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku operatora. Znajomość rysunku technicznego. Pozytywne nastawienie do ludzi. Gotowość do podjęcia pracy. Mile widziane uprawnienia UDT jako operator wózków widłowych, gotowość do pracy zmianowej w niektóre soboty.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie, szkolenia branżowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, dofinansowanie karty multisport, prywatną opiekę medyczną, motywacyjny system wynagrodzeń, niezbędne narzędzia pracy oraz paczki/bony świąteczne.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)