Pracownik ds. Towarowania Sklepu

RTV Euro AGD
  • Częstochowa, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

• realizacja prac związanych z otwarciami i modernizacją sklepów stacjonarnych na terenie CAŁEJ POLSKI (praca w delegacjach)
• rozładunek dostaw do sklepów
• przyjmowanie dostaw zgodnie z procedurami w systemach informatycznych
• wykonanie i weryfikacja zgodności stanu zatowarowania sklepu
• układanie towaru w sklepie wg standardów ekspozycyjnych
• montaż regałów magazynowych w magazynie sklepu
• uruchomienie i weryfikacja działania urządzeń urządzeń i systemów informatycznych
• przygotowanie przestrzeni magazynowej sklepu
• montaż wyposażenia meblowego i ekspozycyjnego sklepów

Nasze wymagania
• umiejętności techniczno-manualne
• czynne prawo jazdy kat B - warunek konieczny
• dyspozycyjność również w weekendy
• gotowość do pracy mobilnej - warunek konieczny
• umiejętność pracy w zespole
• wykształcenie średnie
• podstawowa znajomość MS Office (Outlook, Excel )
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność
• dokładność, cierpliwość, sumienność

To oferujemy
• pracę w profesjonalnym, zaangażowanym i przyjaznym zespole
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
• współfinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i poszerzenia wiedzy
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)