Specjalista ds. rozliczeń i rozrachunków

PEGAS GRUPA SP. Z O.O.
  • Promna, mazowieckie pow. białobrzeski

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- rozliczanie wyciągów bankowych
- rozliczanie finansowe pośredników płatności
- prowadzenie rozrachunków bieżących
- uzgadnianie sald z klientami / kontrahentami
- terminowe prowadzenie monitów płatności
- przygotowanie dziennych raportów dla Zarządu

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie w kierunku ekonomicznym/finansowym/rachunkowym,
- doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym; dziale księgowości lub rozliczeń co najmniej 2 lata,
- podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
- praktyczna znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
- mile widziana znajomość programu Subiekt lub Rewizor GT
- skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

- pracę w dużej, nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera
- przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
- niezbędne narzędzia pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i predyspozycji zawodowych

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko
z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)