Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
UNIQA Polska S.A.

Ekspert/Ekspertka ds. Wsparcia Procesów Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA. Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce. Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie, życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego.

Z tą samą troską myślimy o naszych pracownikach.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów operacyjnych w trybie dziennym, zestawień i analiz dla zespołów obsługujących Klientów, w celu dostarczania im aktualnych danych niezbędnych do efektywnego działania;
  • uczestnictwo w pracy Zespołów skupiających się na wdrażaniu innowacji w systemach operacyjnych oraz narzędziach self-service;
  • współtworzenie usprawnień, które uproszczą procesy oraz zwiększą efektywność działania zespołów obsługowych;
  • aktywne uczestnictwo w różnorodnych projektach, zarówno tych długoterminowych, jak i realizowanych ad hoc, mających na celu ciągłe doskonalenie procesów;
  • ścisła współpraca z kierownikami operacyjnymi, aby w sposób ciągły poprawiać jakość usług i odpowiednio reagować na potrzeby klientów;

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku zajmującym się między innymi optymalizacją procesów, wdrażaniem usprawnień systemowych lub rozwojem narzędzi self-service;
  • znajomość na poziomie średnio zaawansowanym narzędzi do analizy danych i raportowania takich jak Excel czy Power Bi (w przypadku braku takich kompetencji chęć ich rozwijania i szybkiego zdobycia wymaganej wiedzy w tym zakresie);
  • kreatywne podejście i umiejętność generowania nowych, innowacyjnych pomysłów;
  • zdolność do wdrażania i procesowania zmian, nie tylko na etapie koncepcyjnym, ale i praktycznym;
  • rozwinięte umiejętności analityczne, które pozwolą na efektywne monitorowanie i ocenę wprowadzanych zmian;
  • umiejętność pracy w zespole i budowania relacji;

Oferujemy

  • kulturę organizacyjną opartą na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • dobrą atmosferę pracy w zespole, otwartość na Twoje inicjatywy i wsparcie w ich realizacji,
  • kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna 00-867 Warszawa ul. Chłodna 51, NIP: 1070006155. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna 00-867 Warszawa ul. Chłodna 51, NIP: 1070006155 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.