Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Lakiernik/jedna zmiana/Świdnik

  • Lublin, lubelskie

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Posiadasz umiejętności manualne, a precyzja to twoje drugie imię? Lakierowanie i malowanie powierzchni jest czymś co chciałbyś robić w przyszłości?

świetnie się składa! obecnie do jednej z firm na terenie Świdnika poszukujemy pomocnika lakiernika!

Zakres obowiązków

  • aplikacja podkładów i lakierowanie wykończeniowe zgodnie z procedurami
  • praca z elementami drobnymi w kabinach lakierniczych z użyciem pistoletów lakierniczych
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania (szlifowanie, odtłuszczanie, zabezpieczanie wybranych powierzchni i miejsc przed zamalowaniem)
  • sporządzenie mieszanki lakierniczej zgodnie z instrukcją
  • obsługa urządzeń lakierniczych
  • wizualna kontrola jakości

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, techniczne
  • doświadczenie na stanowisku lakiernika min. 1 rok
  • wymagamy praktycznego doświadczenia z malowaniem drobnych elementów samochodowych/elementów laminatu
  • wiedzy z zakresu aplikacji w systemie mokro na mokro z wykorzystaniem elektrostatyki i metod konwencjonalnych
  • umiejętności manualne i dbałość o szczegóły
  • precyzja w wykonywaniu zadań
  • wysoka estetyka pracy
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę stałą bezpośrednio u klienta (3 miesięczny okres próbny, a później umowa na czas określony)
  • wynagrodzenie do 6300 zł brutto - w zależności od Twojego doświadczenia
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 (możliwe przejście w system 2 zmianowy)
  • praca w profesjonalnej lakierni na hali przemysłowej
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w strukturach fabryki
  • kompleksowe szkolenia
  • benefity - karta multisport, opieka medyczna oraz do 50% zniżki na klasyczny pakiet cyfrowego Polsatu (Internet, telewizja, telefon)

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.