Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Dunin

Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

DUNIN to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. Zespół młodych projektantów tworzy kolekcje z dbałością o każdy detal oraz perfekcyjne wykonanie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Pracownik produkcji

Zakres obowiązków

  • prace manualne
  • układanie mozaik szklanych , drewnianych i kamiennych
  • pakowanie
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania

  • zdolności manualne
  • dokładność
  • dobra organizacja pracy
  • dobry stan zdrowia

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę jednozmianową w godz. 7-15
  • pracę w miłym i zgranym zespole
  • Administratorem danych osobowych jest: Dunin Sp zoo, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Sobieskiego 62a, NIP: 547-20-60-638. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Państwu następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Dunin Sp zoo , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Sobieskiego 62a, NIP: 547-20-60-638zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.