Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Plastipak Polska Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

  • Tychy, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy firmą produkującą opakowania z tworzyw sztucznych dla wielu najbardziej znanych marek konsumenckich na całym świecie produkujących żywność, chemikalia, oleje, detergenty  i wiele innych.

Obsługujemy obecnie wiele najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na całym świecie. Jesteśmy częścią międzynarodowej struktury.

Jeśli zdecydujesz się na zmianę pracy, zasilisz nasz Zespół jako pracownik produkcji.

Gwarantujemy przyuczenie oraz okres wdrożeniowy!

Zakres obowiązków

- Pakowanie gotowego wyrobu

- Kontrola jakości produkowanego wyrobu

- Wypełnianie raportu produkcyjnego

Wymagania

  • Chęć nauki oraz rozwoju
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Praca w systemie równoważnym po 12h

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System premii i dodatków
  • Bon zakupowy SODEXO – 200 zł brutto miesięcznie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1), informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Plastipak Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  • Proszę o dołączenie do CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Elektromechanik prowadzonej przez firmę Plastipak Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.