Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Krawiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Szwaczka/Szwacz

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyny do szycia (dwuigłówka marki JUKI)
  • szycie opakowań tekstylnych dla klientów z branży motoryzacyjnej, w tym marek premium
  • wykazywanie inicjatywy w zakresie podnoszenia umiejętności szycia różnorodnych projektów
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Wymagania

  • precyzja i dokładność
  • zdolności manualne i wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na zdobywanie nowych kompetencji, chęć nauki zawodu
  • mile widziane: doświadczenie w szyciu lub doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (w godz. 5:25-13:25 i 14:00-22:00)
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem nr 50 i VII bezpośrednio pod firmę)
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię frekwencyjną, efektywnościową, transportową oraz stażową
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego z zakresu szycia
  • Szkolenia pod okiem doświadczonej kadry specjalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie członków zespołu, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • Świadczenia z ZFŚS (zabawa mikołajkowa, dofinansowania na święta, wydarzenia rodzinne takie jak urodzenia dziecka, ślub, zapomogi na wydarzenia losowe)
  • Kartę do automatów z przekąskami i napojami
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • Program rekomendacji pracowników i pomysłów pracowniczych Kaizen
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach
  • Administratorem danych osobowych jest conTeyor Poland Sp. z o.o. 43-502 Czechowice - Dziedzice ul. Legionów 255, NIP: 5471766193. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez conTeyor Poland Sp. z o.o. 43-502 Czechowice - Dziedzice ul. Legionów 255, NIP: 5471766193 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.