Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

  • Gdynia, pomorskie
  • 5 500-6 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, a do tego znasz rysunek techniczny i metody oraz techniki pomiarowe? Fantastycznie. Mamy dla Ciebie pracę na stanowisku kontrolera jakości. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie nawet 6500 zł brutto miesięcznie oraz bogaty pakiet benefitów.
Sprawdź szczegóły poniżej i aplikuj. Nowa praca czeka na Ciebie.

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów gotowych oraz półproduktów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • przeprowadzanie inspekcji dla materiałów wejściowych
  • sporządzanie zapisów z przeprowadzonych czynności kontrolnych, wypełnianie raportów jakościowych
  • wykonywanie pomiarów dla bieżącej produkcji oraz dla próbek
  • analiza przyczyn źródłowych, wdrażanie działań naprawczych i zapobiegawczych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość metod i technik pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szanse na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i wpływ na procesy produkcyjne
  • Przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.