Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
NEW ZINC Sp. z o.o.

Pracownik utrzymania ruchu - do przyuczenia

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma New Zinc Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych cynkowni na Śląsku, świadczy usługi dla branży samochodowej, maszynowej i budowlanej z zakresu cynkowania galwanicznego. Istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. Firmę wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesność oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry.

Zakres obowiązków

Główne zadania na tym stanowisku:

  • nadzór oraz zapewnienie prawidłowej pracy linii produkcyjnych i oczyszczalni ścieków
  • naprawa, konserwacja i przeglądy maszyn i urządzeń
  • usuwanie powstałych awarii

Wymagania

  • podstawowe wiadomości z zakresu mechaniki i elektryki
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęć do pracy
  • samodyscyplina, dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • premię jakościową i frekwencyjną
  • pakiet usług medycznych i socjalnych
  • dobre warunki pracy
  • kartę MULTISPORT
  • Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest New Zinc Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach – Dziedzicach, przy ul. E. Orzeszkowej 30A, 43-502 Czechowice – Dziedzice.

    2. Z Administratorem można kontaktować się pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej na adres wskazany powyżej lub na adres email: newzinc@newzinc.pl

    3. Administrator nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

    4. Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 6 ust 1 pkt. a Rozporządzenia (RODO).

    5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania danych zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach.

    6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych w trakcie trwania rekrutacji są nasi pracownicy.

    7. Dane osobowe Pani/Pana nie będą przekazywane do odbiorców państwa trzeciego (poza UE) lub organizacji międzynarodowej.

    8. W przypadku gdy wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych, dotyczącą bieżącej rekrutacji, dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 1 miesiąca po zakończeniu rekrutacji. Natomiast jeśli Pani/Pan wyrazi chęć udziału w przyszłych rekrutacjach, to dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 1 roku.

    9. Jako Administrator Państwa danych, zapewniamy, że w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:

    - żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, w tym uzyskania kopii danych,
    - żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych, które są nieprawidłowe, niekompletne, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
    - żądania usunięcia danych (tylko w określonych sytuacjach np. gdy nie są niezbędne do celów w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane lub były przetwarzane niezgodnie z prawem),
    - żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
    (gdy np. przetwarzanie jest niezgodne z prawem, a osoba której dane dotyczą sprzeciwia się usunięciu danych, administrator nie potrzebuje już danych osobowych dla celów przetwarzania, a jednocześnie są one potrzebne tej osobie do dochodzenia lub obrony roszczeń),
    - prawo wniesienia sprzeciwu (w razie przetwarzania danych osobowych w ramach uzasadnionego interesu realizowanego przez Administratora np. w przypadku ich przetwarzania w celach marketingu bezpośredniego)
    - wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
    Z praw wskazanych powyżej można skorzystać poprzez kontakt e-mailowy pod adresem: newzinc@newzinc.pl lub kontakt pisemny, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:  New Zinc Sp. z o.o., ul. E. Orzeszkowej 30A, 43-505 Czechowice-Dziedzice.

  • Kandydatów zainteresowanych tą ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@newzinc.pl
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych; Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) przez New Zinc Sp. z o. o. z siedzibą w Czechowicach – Dziedzicach ul. E. Orzeszkowej 30 A.”
    Jeśli chcą Państwo uczestniczyć również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez New Zinc Sp. z o. o.  z siedzibą w Czechowicach – Dziedzicach ul. E. Orzeszkowej 30 A w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres jednego roku od daty złożenia tej deklaracji.”
    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.