Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Specjalista ds. prowadzenia postępowań administracyjnych dotyczących przedsiębiorców telekomunikacyj

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
  • Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie
  • Narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy
  • Budynek nieprzystosowany dla osób z niepełnosprawnościami
  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu
  • Praca w pokoju, który jest klimatyzowany
  • Permanentna obsługa klientów zewnętrznych
  • Zagrożenie korupcją
  • Bierze udział w prowadzeniu postępowań administracyjnych dotyczących niewywiązywania się przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych z obowiązków informacyjnych wynikających z ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz ustawy o wspieraniu i rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych
  • Bierze udział w przyjmowaniu i rozpatrywaniu skarg i wniosków o interwencję z zakresu usług telekomunikacyjnych i pocztowych
  • Bierze udział w przyjmowaniu i obsłudze interesantów w sprawach dotyczących dostarczenia lub świadczenia usług telekomunikacyjnych i pocztowych
  • Uczestniczy w prowadzeniu działań w zakresie edukacji konsumentów korzystających z usług telekomunikacyjnych i pocztowych

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość przepisów ustaw: Prawo telekomunikacyjne, Prawo pocztowe, oraz aktów wykonawczych z nimi związanych, o ochronie konkurencji i konsumentów, o prawach konsumenta, Kodeks postępowania administracyjnego, o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.
  • Znajomość zagadnień dotyczących konfliktu interesów oraz przeciwdziałania korupcji
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa
  • Posiadanie kompetencji: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne, orientacja na klienta / interesanta
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy godziną 7:00, a 9:00)
  • Możliwość pracy zdalnej w określone dni, po okresie adaptacji
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”), nagrody jubileuszowe, dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy)
  • Bogaty pakiet szkoleń, dofinansowanie nauki języka i studiów
  • Pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie wypoczynku i kart Multisport, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość wykupienia pakietu medycznego w preferencyjnej cenie (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin) i grupowego ubezpieczenia na życie