Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Menadżer restauracji od 4800 do 5800 zł

  • Kotowice, mazowieckie pow. pruszkowski

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Menadżer restauracji McDonald's Brwinów Południe (zjazd z autostrady w stronę Warszawy)

Zakres obowiązków

  • zarządzanie pracownikami
  • obsługa gości
  • przygotowywanie kaw i posiłków
  • prace porządkowe

Wymagania

  • mile widziana książeczka sanepidowska
  • możliwość pracy na drugie zmiany
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • stawka 29,00 zł brutto
  • elastyczny grafik
  • Nota dotycząca prywatności kandydatów do pracy

    1. Administrator danych osobowych
    Administratorem Twoich danych osobowych będzie LAGO Joanna Leczkowska z siedzibą
    w Kotowicach 50A, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej , NIP 9561448062 (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
    - listownie na adres: LAGO Joanna Leczkowska, Kotowice 50A, 05-840 Brwinów
    - przez e-mail: rodo@lago-polska.pl
    - telefonicznie: +48 605 960 123
    Uwaga: Wiele restauracji McDonald’s jest prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców – franczyzobiorców McDonald’s lub McDonald’s Polska Sp z o.o.. Jeśli aplikujesz do takiej restauracji, administratorem Twoich danych osobowych będzie franczyzobiorca lub McDonald’s Polska Sp. Z o.o, niniejsza nota nie znajdzie zastosowania.

    2. Inspektor ochrony danych
    Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować
    we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z
    praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem możesz się kontaktować w
    następujący sposób:
    - listownie na adres: Inspektor Danych Osobowych LAGO Joanna Leczkowska, Kotowice 50A, 05-840 Brwinów

    3. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
    Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby przeprowadzić bieżący proces rekrutacji.
    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
    - obowiązek prawny – w zakresie w jakim wynika to z przepisów Kodeksu pracy,
    - Twoja zgoda - w pozostałym zakresie.

    4. Okres przechowywania danych osobowych
    Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu zakończenia rekrutacji na
    stanowisko, na które aplikujesz lub do momentu, w którym wycofasz zgodę na przetwarzanie
    danych, jednak nie dłużej niż 90 dni od dnia złożenia aplikacji.

    5. Odbiorcy danych
    Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe naszym dostawcom, którym zlecimy usługi
    związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT, dostawcy systemu
    rekrutacyjnego. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie
    z naszymi poleceniami.

    6. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
    Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
    a. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,
    b. prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
    c. prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
    d. prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
    e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
    f. prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas
    Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie
    informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane
    innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Twoje dane do innego
    administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie
    możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje Ci tylko co do tych
    danych, które przetwarzamy na podstawie umowy z Tobą lub na podstawie Twojej
    zgody.

    Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony
    danych (dane kontaktowe w punktach 1 i 2 powyżej).

    Prawo wycofania zgody
    W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody – masz prawo jej
    wycofania w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem
    przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę
    możesz wycofać kontaktując się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych (dane
    kontaktowe w punktach 1 i 2 powyżej).
    Prawo wniesienia skargi do organu
    Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się
    ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    7. Obowiązek podania danych
    Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym w zakresie określonym
    w przepisach Kodeksu pracy. W pozostałym zakresie – podanie danych jest dobrowolne i
    zależy od Ciebie.
  • Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych.